search

Scratch, Gra logiczna - Karty Spostrzegawczość Szopa

58,90 zł

Producent Scratch
Kod EAN 5414561822332
Wymiar opakowania 16 x 11 x 4 cm
Kod produktu 6182021

Ilość

 

14 Dni Na Zwrot

 

Szybka Dostawa Do 48h

 

Darmowa Wysyłka Powyżej 200zł

Bądź pierwszy, który znajdzie takie samo zwierzątko na dwóch kartach. Liczą sie refleks i spostrzegawczość. Obserwuj karty swoich przeciwników i jako pierwszy znajdź zwierzę, które pasuje do zwierzęcia na twojej karcie. Szybkość to podstawa! Grę Spostrzegawczość Szopa można rozegrać na nie mniej niż 5 sposobów. Stymulowane są takie umiejętności jak: percepcja wzrokowa, refleks i koncentracja. Spostrzegawczość Szopa to super fajna gra obserwacyjna, w której szybkość jest bardzo ważna. W zestawie znajduje się 30 kart. Każda karta przedstawia 6 zwierząt. Każde zwierzę pojawia się na karcie tylko raz. Rozmiar zwierzęcia może się różnić w zależności od karty. Ta gra stymuluje umiejętności takie jak percepcja wzrokowa i koncentracja.  

Wariant 1: Zbieracz

Wszystkie karty są tasowane. Każdy gracz otrzymuje 1 kartę i kładzie przed sobą rysunkiem do góry. Pozostałe karty układane są w stos na środku stołu. Na początku każdej rundy odkrywana jest wierzchnia karta ze stosu. Pierwsza osoba, która widzi na swojej karcie zwierzę, który pasuje do zwierzątka na karcie ze stosu, krzyczy nazwę dopasowanego zwierzątka np.: „OSIOŁ” i zabiera kartę ze środka. Wtedy zaczyna się następna runda. Trwa to tak długo, aż w stosie pośrodku stołu nie zostaną żadne karty. Gracz z największą liczbą wygranych kart wygrywa.

Wariant 2: Eliminacja 

Ta gra jest przeciwieństwem 1 wariantu gry. Wszyscy gracze zaczynają ze stosem kart przed sobą. Na środku jest tylko 1 karta. Gracz, który nie ma żadnych kart na swoim stosie, wygrywa.   

Wariant 3: Reflex

Wszyscy gracze otrzymują po 1 kartę i odwracają ją w tym samym czasie, tak aby wszyscy gracze mogli zobaczyć, co jest na każdej karcie. Połóż kartę na dłoni rysunkiem do góry tak, aby wszyscy gracze ją widzieli. Celem jest znalezienie zwierzęcia na karcie innego gracza, która również znajduje się na Twojej karcie. Jeśli tak, połóż swoją kartę na stole. Ta karta nie jest już w grze. Ostatni gracz, który trzyma kartę w ręce, musi umieścić ją na swoim stosie kar. Powtarzaj to, dopóki nie będzie już więcej nowych kart. Gracz z najmniejszą liczbą karnych kart wygrywa. 

Wariant 4: Egoista

Wszyscy gracze otrzymują po 1 karcie. Jedną kartę kładzie się odkrytą na środku stołu. Gracze odwracają swoje karty w tym samym czasie, aby każdy mógł zobaczyć wszystkie karty graczy. Każdy szuka pasującego zwierzęcia na kartach jednego z graczy i na karcie pośrodku. Nazwij zwierzę i umieść kartę drugiego gracza na swoim stosie punktacji. 1 gracz może zbierać karty od różnych graczy w jednej rundzie. Kiedy wszystkie karty zostaną rozdane, gracze otrzymają nową kartę, a nowa karta również zostanie umieszczona na środku. Koniec gry: gdy nie ma już kart, wygrywa gracz z największą liczbą kart.  

Wariant 4: Zatruta karta

Gra ma początek jak wariant nr 1 „Zbieracz” Gracz, który jako pierwszy dopasuje zwierzę na swojej karcie do zwierzęcia pośrodku, może oddać swoją kartę wybranemu przez siebie graczowi. Uwaga: Koniec gry: jest wówczas kiedy w stosie pośrodku nie ma żadnych kart ale wygrywa gracz z najmniejszą liczbą kart.  

Gra Spostrzegawczość Szopa to nie tylko wspaniała zabawa dla dzieci, ale również świetny prezent na urodziny zapakowany w piękne, ręcznie wykonane konturowe pudełko.

W zestawie znajdują się: 30 dużych okrągłych kart, instrukcja w języku polskim.

Gra dla 2-5 graczy

Wiek: 5+

20 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.